facebook
DR PIONTEK zaoczne szkoły dla dorosłych: zaoczne gimnazjum dla dorosłych Łódź, zaoczne gimnazjum dla dorosłych Bełchatów, zaoczne gimnazjum dla dorosłych Zduńska Wola. W nauczaniu wiedziemy prym więcej @ piontek.edu.pl 2015-01-16

ARCHIWUM

Aktualności Gimnazjum dla Dorosłych

wydarzenia w szkołach w Łodzi, Bełchatowie, Zduńskiej Woli; terminy, relacje, przykładowe rozwiązania egzaminów gimnazjalnych i semestralnychegzamin gimnazjalny 2014


arkusze egzaminu gimnazjalnego kwiecień 2014:arkusze egzaminu gimnazjalnego 2013:


Rekrutacja na semestry wiosenne 2015r.

16 stycznia 2015

Rekrutacja na semestry wiosenne 2015r.

Rekrutacja do Gimnazjum dla Dorosłych rozpoczęta. Tego nie możesz przegapić!!!

wróć do góry
Egzamin Gimnazjalny część humanistyczna

13 stycznia 2015

egzamin gimnazjalny 13 styczeń 2015

Kolejny raz słuchacze zaocznego Gimnazjum dla Dorosłych dr Piontek zdawali egzamin z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz z języka polskiego.

Czekamy na publikacje przez CKE arkuszy, jeśli tylko się pojawią linki staną się aktywne.
- arkusze egzaminu gimnazjalnego styczeń 2015 z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie w formacie pdf
- arkusze egzaminu gimnazjalnego styczeń 2015 z zakresu języka polskiego w formacie pdf

Dyrekcja Zespołu Szkół dr Piontek wraz z nauczycielami życzy wszystkim uczniom jak najlepszych wyników.


wróć do góry
Egzamin Gimnazjalny Styczeń 2015

05 stycznia 2015

egzamin gimnazjalny styczeń 2015

Termin egzaminu w szkołach dla dorosłych, w których nauka kończy się w semestrze jesiennym:

 • część humanistyczna – 13 stycznia 2015 r. (wtorek),

- z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie - godz. 15:00

- z zakresu języka polskiego - godz. 17:00

 • część matematyczno-przyrodnicza - 14 stycznia 2015 r. (środa),

- z zakresu przedmiotów przyrodniczych - godz. 15:00

- zakresu matematyki - godz. 17:00

 • język obcy nowożytny - 15 stycznia 2015 r. (czwartek).

- na poziomie podstawowym - godz. 15:00

- na poziomie rozszerzonym - godz. 17:00


wróć do góry
Nowy Rok 2015

28 grudnia 2014

do siego roku 2015

Do siego roku 2015.

wróć do góry
Święta Bożego Narodzenia

17 grudnia 2014

Na Święta Bożego Narodzenia dr Piontek wraz z Kadrą życzy tyle prezentów ile igieł na choince

przerwa bożonarodzeniowa

od 20.12.2014 r. do 06.01.2015 r.

wróć do góry
Szanujmy polskie zwyczaje: Barbórka

4 grudnia 2014

górnik

Dawna pisownia Barburka to Dzień Górnika – tradycyjne polskie święto górnicze, świętowane także przez osoby wykonujące zawody związane z poszukiwaniem innych paliw kopalnych i geologów. W dniu 4 grudnia, w dniu św. Barbary, patronki dobrej śmierci i trudnej pracy, święto obchodzone nie tylko na Śląsku jak przyjęło się potocznie uważać, ale również m.in.: w Bełchatowie (KWB Bełchów), czy w Lublinie (KGHM).
Poranną mszą w kościele lub w cechowni, przy figurze św. Barbary rozpoczynają się huczne obchody święta. Następnie orkiestra górnicza maszeruje grając m.in. swój hymn w osiedlach zamieszkanych przez górników i ich rodziny (np. familok) oraz pod domami dyrekcji. Odbywają się uroczyste akademie oraz spotkania. Z okazji tego dnia organizowane są również: koncerty, występy artystyczne, zabawy oraz bale, w których uczestniczą całe rodziny górnicze.

Karczmy piwne

W dniach poprzedzających to święto organizowane są tzw. karczmy piwne, w których biorą udział górnicy oraz osoby związane z górnictwem (emeryci, pracownicy firm kooperujących z kopalniami, naukowcy z wydziałów górniczych wyższych uczelni oraz osoby tam studiujące). Karczmy piwne przeznaczone dla dozoru górniczego organizowane są przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa (SITG). Odpowiednikiem karczmy piwnej są organizowane dla kobiet tzw. combry babskie.

źródło: pl.wikipedia.org


wróć do góry
Szanujmy polskie zwyczaje: Andrzejki

25 listopada 2014

lanie wosku

To wieczór wróżb odprawianych w wigilię dnia świętego Andrzeja z 29 na 30 listopada (niegdyś kultywowany przez niezamężne dziewczyny). Dziś jest okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. Pierwsza wzmianka literacka o święcie pojawia się już w 1557 roku.

Najpopularniejsze wróżby:

Indywidualne

- Dziewczyny wysiewały w garnkach lub na skrawku pola ziarna lnu i konopi, które zagrabiano męskimi spodniami, w nadziei, że sprowadzi to do domu kandydata na męża (Kresy Wschodnie).
- Jeśli dziewczyna pościła przez cały dzień i modliła się do świętego Andrzeja, to we śnie mógł ukazać się jej przyszły ukochany (powszechne).
- Jeśli ucięta przez pannę w dniu świętego Andrzeja gałązka wiśni lub czereśni zakwitła w wigilię Bożego Narodzenia, dziewczyna mogła liczyć na rychłe pójście za mąż (powszechne).

Zbiorowe

- Cień rzucany przez figurę odlaną z wosku.
- Losowanie przedmiotów o symbolicznym znaczeniu np. listek oznaczał staropanieństwo, obrączka lub wstążka z czepka – bliski ślub, różaniec – stan zakonny.
- Wylewanie wosku na zimną wodę (często przez ucho od klucza) i wróżenie z kształtu zastygłej masy lub rzucanego przez nią cienia sylwetki przyszłego wielbiciela, akcesoriów związanych z jego zawodem itp. (zob. też ceromancja).
- Ustawianie od ściany do progu jeden za drugim butów zgromadzonych panien: ta której but pierwszy dotarł do progu miała jako pierwsza wyjść za mąż.
- Strona od której zaszczekał pies miała być tą, z której nadejdzie przyszły oblubieniec.
- Dziewczyny rzucały psu kulki z ciasta oznaczające wybranych chłopców i czekały, którą zje jako pierwszą.
- Panny ustawiały się w koło i wpuszczały do środka gąsiora z zawiązanymi oczami; dziewczyna do której gąsior najpierw podszedł (albo skubnął) – jako pierwsza miała wyjść za mąż (wróżba znana na Kujawach i w Małopolsce).
- Dziewczyny kładły na ławie placki posmarowane tłuszczem i sprowadzały psa; ta dziewczyna, której placek został najpierw zjedzony jako pierwsza miała wyjść za mąż (wróżba znana na Mazowszu).
- Uczestnicy zabawy pisali imiona na dwóch kartkach: imiona dziewczyn na jednej, a chłopców na drugiej. Potem dziewczyna przekłuwała z czystej strony kartkę z imionami chłopców tak, by ich nie widzieć. Dziewczyna miała potem wyjść za mąż za chłopca o imieniu, które przekłuła. Chłopcy natomiast przekłuwali kartkę z imionami dziewczyn. (wróżba nowoczesna, znana w całej Polsce)

źródło: pl.wikipedia.org


wróć do góry
Dziady - słowiańskie Helloween?

2014-10-29

Dziady (biał. Дзяды) – przedchrześcijański obrzęd zaduszny, którego istotą było "obcowanie żywych z umarłymi", a konkretnie nawiązywanie relacji z duszami przodków (dziadów), okresowo powracającymi do swych dawnych siedzib. Celem działań obrzędowych było pozyskanie przychylności zmarłych, których uważano za opiekunów w sferze płodności i urodzaju. Nazwa "dziady" używana była w poszczególnych gwarach głównie na terenach Białorusi, Polesia, Rosji i Ukrainy (niekiedy także na obszarach pogranicznych, np. Podlasie, Obwód smoleński, Auksztota), jednak pod różnymi innymi nazwami (pominki, przewody, radecznica, zaduszki) bardzo zbliżone praktyki obrzędowe funkcjonowały powszechnie wśród Słowian i Bałtów, a także w wielu kulturach europejskich, a nawet pozaeuropejskich.

Dziady - słowiańskie Helloween

W tradycji słowiańskiej święta zaduszne przypadały od trzech do sześciu razy w roku – w zależności od danego regionu. Najważniejsze obrzędy obchodzono:
- wiosną: wiosenne święto zmarłych obchodzone w okolicach 2 V (zależnie od faz księżyca).
- jesienią: Dziady obchodzone w noc z 31 X na 1 XI, zwane też Nocą Zaduszkową, będące przygotowaniem do jesiennego święta zmarłych, obchodzonego w okolicach 2 XI (zależnie od faz księżyca).

Obrzędy:
W ramach obrzędów dziadów przybywające na "ten świat" dusze należało ugościć, aby zapewnić sobie ich przychylność i jednocześnie pomóc im w osiągnięciu spokoju w zaświatach. Podstawową formą obrzędową było karmienie i pojenie dusz (np. miodem, kaszą, jajkami, kutią i wódką) podczas specjalnych uczt przygotowywanych w domach lub na cmentarzach (bezpośrednio na grobach). Charakterystycznym elementem tych uczt było to, iż spożywający je domownicy zrzucali lub ulewali części potraw i napojów na stół, podłogę lub grób z przeznaczeniem dla dusz zmarłych.
W niektórych rejonach przodkom należało jednak także zapewnić możliwość wykąpania się (na tę okoliczność przygotowywano saunę) i ogrzania. Ten ostatni warunek spełniano rozpalając ogniska, których funkcja tłumaczona jest niekiedy również inaczej. Miały one oświetlać drogę wędrującym duszom, tak by nie zabłądziły i mogły spędzić tę noc wśród bliskich. Pozostałością tego zwyczaju są współczesne znicze zapalane na grobach. Ogień - zwłaszcza ten rozpalany na rozstajnych drogach - mógł mieć jednak również inne znaczenie. Chodziło o to, by uniemożliwić wyjście na świat demonom (duszom ludzi zmarłych nagłą śmiercią, samobójcom, topielcom itp.), które - jak wierzono - przejawiały w tym okresie wyjątkowa aktywność. W pewnych regionach Polski, np. na Podhalu w miejscu czyjejś gwałtownej śmierci każdy przechodzący miał obowiązek rzucić gałązkę na stos, który następnie co roku palono.
Szczególną rolę w obrzędach zadusznych odgrywali żebracy, których w wielu rejonach nazywano również dziadami. Ta zbieżność nazw nie była przypadkowa, ponieważ w wyobrażeniach ludowych wędrowni dziadowie-żebracy postrzegani byli jako postacie mediacyjne i łącznicy z "tamtym światem". Dlatego zwracano się do nich z prośbą o modlitwy za dusze zmarłych przodków, w zamian ofiarowując jedzenie (niekiedy specjalne pieczywo obrzędowe przygotowywane na tę okazję) lub datki pieniężne. Praktykowane w ramach obrzędów zadusznych przekazywanie jedzenia żebrakom interpretowane jest niekiedy jako forma karmienia dusz przodków, co potwierdza fakt, że w niektórych rejonach dawano im właśnie ulubione potrawy zmarłego.
Podczas tego święta obowiązywały liczne zakazy dotyczące wykonywania różnych prac i czynności, które mogłyby zakłócić spokój przebywających na ziemi dusz czy wręcz zagrozić im. Zakazywano min. głośnych zachowań przy stole i nagłego wstawania (co mogłoby wystraszyć dusze), sprzątania ze stołu po wieczerzy (żeby dusze mogły się pożywić), wylewania wody po myciu naczyń przez okno (aby nie oblać przebywających tam dusz) palenia w piecu (tą drogą - jak wierzono - dusze niekiedy dostawały się do domu) czy szycia, tkania lub przędzenia (żeby nie przyszyć lub uwiązać duszy, która nie mogłaby wrócić na "tamten świat").

źródło pl.wikipedia.org

wróć do góry
Dzień Edukacji Narodowej

2014-10-14

Dzień Edukacji Narodowej

Dyrekcja Gimnazjum dla Dorosłych w Łodzi, Bełchatowie i Zduńskiej Woli codziennie życzy:

 • wszystkim uczniom i słuchaczom - wspaniałych wyników, zdanych egzaminów, znalezienia dobrze płatnej pracy i spełnienia marzeń,
 • nauczycielom - wysokich pensji, satysfakcji zawodowej i uśmiechu na ustach.

A z okazji Dnia Edukacji Narodowej przedniego święta i dobrej zabawy.

wróć do góry
Light Move Festiwal

2014-10-10

wróć do góry
Rozpoczęliśmy zajęcia, OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

2014-10-03

rekrutacja 2014

Nie czekaj, zapisz się już dziś, rozpoczęliśmy realizację materiału obowiązkowego, niezwykle przydatnego w przyszłym egzamine gimnazjalnym. Dzięki doświadczonej kadrze sprawimy, że nauka stanie się łatwa!!! i nie będzie wymagała od Ciebie dużego nakładu pracy.

wróć do góry
Rozpoczynamy zajęcia

2014-09-17

rekrutacja 2014

Rozpoczynamy zajęcia w szkołach:

 • w Bełchatowie - 18 września 2014 roku,
 • w Łodzi - 23 września 2014 roku,
 • w Zduńskiej Woli - 26 września 2014 roku.

Dyrekcja życzy wszystkim uczniom przyjemnej nauki i doskonałych wyników.

wróć do góry
Już jutro 1 IX, nie zwlekaj - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!!!

2014-08-31

rekrutacja 2014/15

wróć do góry
Warto Poprawić Swoją Pozycję Zawodową

2014-08-24

rekrutacja 2014/15

wróć do góry
Zapraszamy Do Szkół

2014-08-15

rekrutacja 2014

Rozpoczynamy rekrutacje w gimnazjach zaocznych i wieczorowych. Aby zapisać się do szkoły dla dorosłych należy udać się osobiście ze świadectwem ukończenia poprzedniej szkoły lub z indeksem i wypełnić na miejscu formularz przyjęć. Osoby, które chcą zapisać się przez internet proszone są o wydrukowanie formularza, który znajduje się na poszczególnych stronach szkół i wysłanie go pocztą - listem poleconym wraz ze świadectwem ukończenia klasy niższej lub poprzedniej szkoły.

wróć do góry
Wakacje 2014

2014-06-28

wakacje 2014

Dyrekcja Zespołu Szkół dr Piontek życzy słuchaczom i pracownikom naszych szkół wybornych wakacji i miłego odpoczynku.

UWAGA w związku z okresem wakacyjnym nastąpiła zmiana godzin pracy sekretariatów w Łodzi, Bełchatowie i Zduńskiej Woli. Sekretariaty pracują od 9:00 do 15:00. W osobnych komunikatach będziemy podawać termin urlopów.

wróć do góry
Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego

2014-06-18

wyniki egzaminu gimnazjalnego

Data wydania zaświadczenia : 27 czerwca 2014 r.

wróć do góry
Dodatkowy Termin Egzaminu Gimnazjalnego 2014

2014-06-01

a) część humanistyczna - 2 czerwca 2014 roku (poniedziałek),
b) część matematyczno-przyrodnicza - 3 czerwca 2014 r. (wtorek),
c) język obcy nowożytny - 5 czerwca 2014 r. (czwartek).

wróć do góry
Harmonogram Egzaminów Semestralnych Czerwiec 2014r.
Gimnazjum dla Dorosłych Zduńska Wola

2014-05-26

egzaminy semestralne czerwiec 2014 Zduńska Wola

I semestr

07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 8:00 - 9:35 - język polski - sala 7
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 9:40 - 11:15 - biologia - sala 8
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 11:20 - 13:00 - matematyka - sala 15
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 13:05 - 14:40 - historia i WOS - sala 16
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 14:45 - 16:20 - informatyka
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 8:00 - 9:35 - chemia - sala 8
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 9:40 - 11:15 - geografia - sala 24
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 11:20 - 13:00 - fizyka - sala 16
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 13:05 - 14:40 - język angielski - sala 15

II semestr

07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 8:00 - 9:35 - język polski - sala 7
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 9:40 - 11:15 - biologia - sala 8
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 11:20 - 13:00 - matematyka - sala 15
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 13:05 - 14:40 - historia i WOS - sala 16
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 14:45 - 16:20 - informatyka
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 8:00 - 9:35 - chemia - sala 8
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 9:40 - 11:15 - geografia - sala 24
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 11:20 - 13:00 - fizyka - sala 16
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 13:05 - 14:40 - język angielski - sala 15

III semestr

07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 8:00 - 9:35 - biologia - sala 8
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 9:40 - 11:15 - język polski - sala 7
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 11:20 - 13:00 - historia - sala 16
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 13:05 - 14:40 - matematyka - sala 15
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 14:45 - 16:20 - WOS - sala 16
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 8:00 - 9:35 - geografia - sala 24
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 9:40 - 11:15 - język polski - sala 7
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 11:20 - 13:00 - chemia - sala 8
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 13:05 - 14:40 - fizyka - sala 16
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 14:45 - 16:20 - język angielski - sala 15

IV semestr

07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 8:00 - 9:35 - biologia - sala 8
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 9:40 - 11:15 - język polski - sala 7
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 11:20 - 13:00 - historia - sala 16
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 13:05 - 14:40 - matematyka - sala 15
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 14:45 - 16:20 - WOS - sala 16
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 8:00 - 9:35 - geografia - sala 24
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 9:40 - 11:15 - język polski - sala 7
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 11:20 - 13:00 - chemia - sala 8
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 13:05 - 14:40 - fizyka - sala 16
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 14:45 - 16:20 - język angielski - sala 15

V semestr

07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 9:40 - 11:15 - historia - sala 16
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 11:20 - 13:00 - język polski - sala 7
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 13:05 - 14:40 - język polski - sala 7
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 14:45 - 16:20 - matematyka - sala 15
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 9:40 - 11:15 - język angielski - sala 15
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 11:20 - 13:00 - język angielski - sala 15
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 13:05 - 14:40 - język polski - sala 7

VI semestr

07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 9:40 - 11:15 - historia - sala 16
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 11:20 - 13:00 - język polski - sala 7
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 13:05 - 14:40 - język polski - sala 7
07 czerwca 2014r. (sobota) godzina 14:45 - 16:20 - matematyka - sala 15
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 9:40 - 11:15 - język angielski - sala 15
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 11:20 - 13:00 - język angielski - sala 15
14 czerwca 2014r. (sobota) godzina 13:05 - 14:40 - język polski - sala 7

UWAGA, jeśli słuchacz nie przybył na któryś z wyznaczonych terminów, proszony jest niezwłoczny kontakt z sekretariatem w celu wyznaczenia nowego terminu egzaminu.

wróć do góry
Harmonogram Egzaminów Semestralnych (Ustnych) Czerwiec 2014r.
Gimnazjum dla Dorosłych Łódź

2014-05-23

egzaminy semestralne maj 2014 Łódź

I semestr

03 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - język polski - sala 16
03 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - matematyka - sala 18
03 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - geografia - sala 2
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:00 - historia i WOS - sala 113
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:00 - chemia - sala 2
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:00 - informatyka - sala 233
10 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - język angielski - sala 1
10 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - biologia - sala 26
10 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - fizyka - sala 18

II semestr

03 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - język polski - sala 16
03 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - matematyka - sala 18
03 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - geografia - sala 2
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:00 - historia i WOS - sala 113
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:00 - chemia - sala 2
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:00 - informatyka - sala 233
10 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - język angielski - sala 1
10 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - biologia - sala 26
10 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - fizyka - sala 18

III semestr

03 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - język polski - sala 26
03 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - historia i WOS - sala 113
03 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - fizyka - sala 26
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:00 - matematyka - sala 18
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:00 - chemia - sala 2
10 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - język angielski - sala 1
10 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - geografia - sala 2
10 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - biologia - sala 26
10 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - informatyka - sala 233

IV semestr

03 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - język polski - sala 26
03 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - historia i WOS - sala 113
03 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - fizyka - sala 26
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:00 - matematyka - sala 18
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:00 - chemia - sala 2
10 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - język angielski - sala 1
10 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - geografia - sala 2
10 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - biologia - sala 26
10 czerwca 2014r. (wtorek) godzina 16:00 - informatyka - sala 233

V semestr

03 czerwca 2014r.(wtorek) godzina 16:00 - język angielski - sala 1
03 czerwca 2014r.(wtorek) godzina 16:00 - matematyka - sala 18
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:00 - język polski - sala 26
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:00 - historia - sala 113

VI semestr

03 czerwca 2014r.(wtorek) godzina 16:00 - język angielski - sala 1
03 czerwca 2014r.(wtorek) godzina 16:00 - matematyka - sala 18
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:00 - język polski - sala 26
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:00 - historia - sala 113

UWAGA, jeśli słuchacz nie przybył na któryś z wyznaczonych terminów, proszony jest niezwłoczny kontakt z sekretariatem w celu wyznaczenia nowego terminu egzaminu.

wróć do góry
Harmonogram Egzaminów Semestralnych (Pisemnych i Ustnych) Maj/Czerwiec 2014
Gimnazjum dla Dorosłych Bełchatów

2014-05-19

egzaminy semestralne maj 2014 Bełchatów

IV semestr

29.05.2014r. (czwartek) godzina 15:30 - język polski - pisemny
30 maja 2014r. (piątek) godzina 15:30 - chemia
30 maja 2014r. (piątek) godzina 16:30 - język rosyjski - pisemny
30 maja 2014r. (piątek) godzina 17:30 - biologia
30 maja 2014r. (piątek) godzina 18:30 - fizyka
05 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 17:30 - historia
12 czerwca 2014r.(czwartek) godzina 15:30 - matematyka - pisemny
12 czerwca 2014r.(czwartek) godzina 16:30 - geografia
12 czerwca 2014r.(czwartek) godzina 17:30 - WOS
12 czerwca 2014r.(czwartek) godzina 18:30 - język rosyjski
13 czerwca 2014r. (piątek) godzina 15:30 - matematyka
13 czerwca 2014r. (piątek) godzina 16:30 - informatyka
13 czerwca 2014r. (piątek) godzina 17:30 - język polski

V semestr

29.05.2014r. (czwartek) godzina 16:30 - historia
29.05.2014r. (czwartek) godzina 16:30 - język polski - pisemny
30 maja 2014r. (piątek) godzina 15:30 - język rosyjski - pisemny
30 maja 2014r. (piątek) godzina 17:30 - fizyka
12 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 15:30 - geografia
12 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 16:30 - WOS
12 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 17:30 - matematyka - pisemny
12 czerwca 2014r. (czwartek) godzina 18:30 - język rosyjski
13 czerwca 2014r. (piątek) godzina 15:30 - język polski
13 czerwca 2014r. (piątek) godzina 16:30 - matematyka

VI semestr

29.05.2014r. (czwartek) godzina 17:30 - język polski - pisemny
30 maja 2014r. (piątek) godzina 17:30 - chemia
30 maja 2014r. (piątek) godzina 17:30 - język rosyjski - pisemny
30 maja 2014r. (piątek) godzina 18:30 - biologia
12 czerwca 2014r.(czwartek) godzina 15:30 - historia
12 czerwca 2014r.(czwartek) godzina 16:30 - matematyka - pisemny
12 czerwca 2014r.(czwartek) godzina 17:30 - język rosyjski
13 czerwca 2014r.(piątek) godzina 15:30 - informatyka
13 czerwca 2014r.(piątek) godzina 16:30 - język polski
13 czerwca 2014r.(piątek) godzina 17:30 - matematyka

UWAGA, jeśli słuchacz nie przybył na któryś z wyznaczonych terminów, proszony jest niezwłoczny kontakt z sekretariatem w celu wyznaczenia nowego terminu egzaminu.

wróć do góry
Harmonogram Egzaminów Semestralnych (Pisemnych) Maj 2014
Gimnazjum dla Dorosłych Łódź

2014-05-09

egzaminy semestralne maj 2014 Łódź

I semestr

20 maja 2014r. (wtorek) godzina 15:45 - informatyka - sala 233
20 maja 2014r. (wtorek) godzina 17:25 - fizyka - sala 2
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 15:45 - historia i WOS - sala 113
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 17:25 - chemia - sala 18
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 19:05 - język polski - sala nr 16
27 maja 2014r. (wtorek) godzina 15:45 - biologia - sala 115
27 maja 2014r. (wtorek) godzina 17:25 - matematyka - sala 18
27 maja 2014r. (wtorek) godzina 19:05 - język angielski - sala nr 1
29 maja 2014r. (czwartek) godzina 17:25 - geografia – sala nr 2

II semestr

20 maja 2014r. (wtorek) godzina 15:45 - informatyka - sala 233
20 maja 2014r. (wtorek) godzina 17:25 - fizyka - sala 2
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 15:45 - historia i WOS - sala 113
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 17:25 - chemia - sala 18
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 19:05 - język polski - sala nr 16
27 maja 2014r. (wtorek) godzina 15:45 - biologia - sala 115
27 maja 2014r. (wtorek) godzina 17:25 - matematyka - sala 18
27 maja 2014r. (wtorek) godzina 19:05 - język angielski - sala nr 1
29 maja 2014r. (czwartek) godzina 17:25 - geografia – sala nr 2

III semestr

20 maja 2014r. (wtorek) godzina 17:25 - język polski - sala 26
20 maja 2014r. (wtorek) godzina 19:05 - historia i WOS - sala 113
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 15:45 - fizyka - sala 26
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 17:25 - informatyka - sala 233
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 19:05 - chemia - sala nr 18
27 maja 2014r.(wtorek) godzina 15:45 - matematyka - sala 18
27 maja 2014r.(wtorek) godzina 17:25 - język angielski - sala 1
27 maja 2014r.(wtorek) godzina 19:05 - biologia - sala nr 115
29 maja 2014r.(czwartek) godzina 15:45 - geografia – sala nr 2

IV semestr

20 maja 2014r. (wtorek) godzina 17:25 - język polski - sala 26
20 maja 2014r. (wtorek) godzina 19:05 - historia i WOS - sala 113
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 15:45 - informatyka - sala 233
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 17:25 - fizyka - sala 26
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 19:05 - chemia - sala nr 18
27 maja 2014r.(wtorek) godzina 15:45 - matematyka - sala 18
27 maja 2014r.(wtorek) godzina 17:25 - język angielski - sala 1
27 maja 2014r.(wtorek) godzina 19:05 - biologia - sala nr 115
29 maja 2014r. (czwartek) godzina 15:45 - geografia – sala nr 2

V semestr

20 maja 2014r. (wtorek) godzina 17:25 - matematyka - sala 18
20 maja 2014r. (wtorek) godzina 19:05 - język polski - sala 26
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 17:25 - historia - sala 113
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 19:05 - język angielski - sala nr 1

VI semestr

20 maja 2014r. (wtorek) godzina 17:25 - historia - sala 113
20 maja 2014r. (wtorek) godzina 19:05 - matematyka - sala 18
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 17:25 - język angielski - sala nr 1
22 maja 2014r. (czwartek) godzina 19:05 - język polski - sala nr 26

UWAGA, jeśli słuchacz nie przybył na któryś z wyznaczonych terminów, proszony jest niezwłoczny kontakt z sekretariatem w celu wyznaczenia nowego terminu egzaminu.

wróć do góry
Długi Weekend Majowy

2014-04-30

długi weekend majowy

Cóż za wspaniały poranek! Piękna pogoda i zasłużony odpoczynek po egzaminach gimnazjalny. Nauczyciele i dyrekcja zaocznego Gimnazjum dla Dorosłych życzą wszystkim świeżo upieczonym absolwentom Gimnazjum zasłużonego odpoczynku i słonecznej, gorącej aury.

wróć do góry
Egzamin Gimnazjalny 2014: Języki Obce

2014-04-25

Egzamin gimnazjalny 2014 języki obce w Zduńskiej Woli

Sprawdzian z języków obcych zakończył 3-dniową sesję egzaminacyjną. Niezmiernie intensywny tydzień dla słuchaczy Gimnazjum dla Dorosłych dr Piontek minął pod znakiem ciężkiej pracy, ale niewątpliwie był też satysfakcjonujący.

Nasi słuchacze klas III tym samym zakończyli naukę na poziomie gimnazjalnym. Przekazanie przez okręgową komisję egzaminacyjną zaświadczeń do szkół: z egzaminu gimnazjalnego przeprowadzanego w kwietniu i czerwcu – 18 czerwca 2014 r. (data wydania zaświadczenia: 27 czerwca 2014 r.).

Arkusze Egzaminu Gimnazjalnego 2014: Język Rosyjski

2014-04-25

wróć do góry
Arkusze Egzaminu Gimnazjalnego 2014: Język Niemiecki

2014-04-25

wróć do góry
Arkusze Egzaminu Gimnazjalnego 2014: Język Angielski

2014-04-25

wróć do góry
Egzamin Gimnazjalny 2014: Część Matematyczno - Przyrodnicza

2014-04-24

Egzamin gimnazjalny 2014 część matematyczno-przyrodnicza w Bełchatowie

Kolejny dzień zakończony sukcesem. Zadania w opinii naszych słuchaczy były "do zrobienia" i nie obawiają się przyszłych wyników. Trzymamy kciuki oby tak dalej. Jutro ostatni już dzień egzaminów pisemnych. Oby przeszedł równie łatwo jak dotychczasowe dni.

Arkusze Egzaminu Gimnazjalnego 2014: Matematyka wraz z odpowiedziami

2014-04-24

wróć do góry
Arkusze Egzaminu Gimnazjalnego 2014: Przedmioty Przyrodnicze wraz z odpowiedziami

2014-04-24

wróć do góry
Egzamin Gimnazjalny 2014: Część Humanistyczna

2014-04-23

Egzamin Gimnazjalny dla Dorosłych 2014 część humanistyczna w Łodzi

Dzisiaj, ponad 80 słuchaczy zaocznego Gimnazjum dla Dorosłych dr Piontek zdawało egzamin z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz z języka polskiego.

Dyrekcja Zespołu Szkół dr Piontek wraz z nauczycielami życzy wszystkim uczniom jak najlepszych wyników.

Arkusze Egzaminu Gimnazjalnego 2014: Język Polski wraz z odpowiedziami

2014-04-23

wróć do góry
Arkusze Egzaminu Gimnazjalnego 2014: Historia i WOS wraz z odpowiedziami

2014-04-23

wróć do góry
Harmonogram Egzaminów Gimnazjalnych w Łodzi, Bełchatowie, Zduńskiej Woli - Kwiecień 2014

2014-03-19

Egzamin Gimnazjalny dla Dorosłych

 • część humanistyczna 23 kwietnia 2014 r. (środa)
  - z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie - godz. 9:00
  - z zakresu języka polskiego - godz. 11:00
 • część matematyczno-przyrodnicza 24 kwietnia 2014 r. (czwartek)
  - z zakresu przedmiotów przyrodniczych - godz. 9:00
  - zakresu matematyki - godz. 11:00
 • język obcy nowożytny 25 kwietnia 2014 r. (piątek)
  - na poziomie podstawowym - godz. 9:00
  - na poziomie rozszerzonym - godz. 11:00


Przekazanie przez okręgowe komisje egzaminacyjne zaświadczeń do szkół z egzaminu przeprowadzanego w kwietniu i czerwcu - 18 czerwca 2014 r. (data wydania zaświadczenia : 27 czerwca 2014 r.).


Dodatkowy termin egzaminu gimnazjalnego przeprowadzanego na podstawie § 47 ust. 3 i § 49 ust. 1 oraz § 146 ust. 3 i 4 rozporządzenia:

a) część humanistyczna - 2 czerwca 2014 roku (poniedziałek)

b) część matematyczno-przyrodnicza - 3 czerwca 2014 r. (wtorek)

c) język obcy nowożytny - 5 czerwca 2014 r. (czwartek)


wróć do góry
Arkusze Egzaminu Gimnazjalnego 2013: Język Angielski + transkrypcje + odpowiedzi

2014-04-15

wróć do góry
Arkusze Egzaminu Gimnazjalnego 2013: Matematyka wraz z odpowiedziami

2014-04-15

wróć do góry
Arkusze Egzaminu Gimnazjalnego 2013: Przedmioty Przyrodnicze wraz z odpowiedziami

2014-04-14

wróć do góry
Arkusze Egzaminu Gimnazjalnego 2013: Język Polski wraz z odpowiedziami

2014-04-13

wróć do góry
Arkusze Egzaminu Gimnazjalnego 2013: Historia i WOS wraz z odpowiedziami

2014-04-12

wróć do góry
Święta Wielkiej Nocy 2014

2014-04-17

Wielkanoc

wróć do góry
Prima Aprilis

2014-03-31

wróć do góry
8 marca - Dzień Kobiet

2014-03-07

Dzień Kobiet

wróć do góry
Szanujmy Polskie Zwyczaje: Tłusty Czwartek

2014-02-27

pączki na tłusty czwartek

W kalendarzu chrześcijańskim ostatni czwartek przed wielkim postem, znany także jako zapusty. Tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. W Polsce oraz w katolickiej części Niemiec, wedle tradycji, w tym dniu dozwolone jest objadanie się.

Geneza tłustego czwartku sięga starożytności. Był to dzień, w którym świętowano odejście zimy i nadejście wiosny. Ucztowanie opierało się na jedzeniu tłustych potraw, szczególnie mięs oraz piciu wina, a zagryzkę stanowiły pączki przygotowywane z ciasta chlebowego i nadziewane słoniną. Rzymianie obchodzili w ten sposób raz w roku tzw. tłusty dzień.

W specyficzny sposób obchodzono tłusty czwartek w Małopolsce. Nazywany on był wówczas combrowym czwartkiem. Według legendy nazwa pochodzi od nazwiska żyjącego w XVII wieku krakowskiego burmistrza Combra, złego i surowego dla kobiet mających swoje kramy i handlujących na krakowskim rynku. Mówiono: Pan Bóg wysoko a król daleko, któż nas zasłoni przed Combrem. Umarł on podobno w tłusty czwartek. W każdą rocznicę śmierci przekupki na targu urządzały więc huczną zabawę i tańce. Podczas zabawy zaczepiały przechodzących tamtędy mężczyzn, których zmuszały do tańca lub do oddawania wierzchniej odzieży w zamian za krzywdy, jakie wyrządził Combr.

Około XVI wieku w Polsce pojawił się zwyczaj jedzenia pączków w wersji słodkiej. Wyglądały one nadal nieco inaczej niż obecnie – w środku miały bowiem ukryty mały orzeszek lub migdał. Ten, kto trafił na taki szczęśliwy pączek, miał cieszyć się dostatkiem i powodzeniem.

Niektórzy twierdzą, że idealny pączek jest lekko zapadnięty i ma jasną obwódkę dookoła – to świadczy o tym, że wypiekany był na świeżym oleju

źródło: pl.wikipedia.org


wróć do góry
Wspomnienia z Ferii Zimowych 2014

2014-02-24

Mimo początkowych problemów ze śniegiem,

Ferie zimowe 2014 widok na Śnieżkę

już po trzech dniach zapanowała zima

Ferie zimowe 2014 widok na stok

można było założyć narty

Ferie zimowe 2014 uczniowie

i świetnie bawić sie całą rodziną.

wróć do góry
Terminy Rozpoczęcia Zajęć w Poszczególnych Miastach

4 lutego 2014

Dyrekcja Gimnazjum dla Dorosłych informuje, że zajęcia rozpoczynają się:

 • w Łodzi - 18 lutego 2014r.,
 • w Bełchatowie - 20 lutego 2014r.,
 • w Zduńskiej Woli - 22 lutego 2014r.

wróć do góry


Egzamin Gimnazjalny Styczeń 2014

16 stycznia 2014

Egzamin gimnazjalny styczeń 2014

Miło nam poinformować, że według Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w województwie łódzkim w styczniu 2014 tylko 5 placówek szkolnych organizowało egzamin gimnazjalny, 2 z nich należą do Zespołu Szkół DR PIONTEK. Są to Gimnazjum dla Dorosłych w Łodzi oraz Gimnazjum dla Dorosłych w Zduńskiej Woli. Tym samym należymy do czołówki szkół specjalizujących się w nauczaniu gimnazjalnym dla dorosłych. Taki stan rzeczy dowodzi szczególnych wysiłków i staranności jakie wkładane są w nauczanie młodzieży (szkoła kształci od 15 roku życia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra właściwego ds. Oświaty) jak i osób dorosłych. Doświadczona kadra nauczycielska nie szczędzi swych umiejętności, by umożliwiać słuchaczom zdanie egzaminów gimnazjalnych – pierwszych poważnych egzaminów w życiu – decydujących o późniejszych wyborach zawodowych.

Dyrekcja Zespołu Szkół DR PIONTEK wszystkim uczestnikom egzaminów serdecznie gratuluje i dziękuje za włożony wysiłek.

wróć do góry


Przed Nami 2 Tygodnie Odpoczynku
narty

16 stycznia 2014

Dla województwa łódzkiego ferie wyznaczone są przez Ministra właściwego do spraw Oświaty między 19 stycznia a 2 lutym. Wszystkim słuchaczom dyrekcja Zespołu Szkół DR PIONTEK życzy miłego odpoczynku i szalonej zabawy.

Osoby, które nie zgłosiły się na egzamin semestralny lub nie udało się zdać egzaminu proszone są o jak najszybszy kontakt z sekretariatem szkoły w celu wyznaczenia nowego terminu egzaminu.

wróć do góry
Przerwa Bożonarodzeniowa 2013

17 grudnia 2013

przerwa świąteczna 2013 22.12.2013r.-02.01.2014r.

wróć do góry


Terminy Egzaminu Gimnazjalnego Styczeń 2014

9 grudnia 2013

Egzamin gimnazjalny 2014

Termin egzaminu w szkołach dla dorosłych, w których nauka kończy się w semestrze jesiennym (dotyczy aktualnego VI semestru):
część humanistyczna – 14 stycznia 2014 r. (wtorek)

 • z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie – godz. 15:00
 • z zakresu języka polskiego – godz. 17:00
część matematyczno-przyrodnicza – 15 stycznia 2014 r. (środa)
 • z zakresu przedmiotów przyrodniczych – godz. 15:00
 • z zakresu matematyki – godz. 17:00
język obcy nowożytny – 16 stycznia 2014 r. (czwartek)
 • na poziomie podstawowym – godz. 15:00
 • na poziomie rozszerzonym – godz. 17:00

wróć do góry
Harmonogram Egzaminów Pisemnych

Gimnazjum dla Dorosłych Łódź

1 grudnia 2013

semestr jesienny 2013

Semestr I
2013-12-03 BIOLOGIA sala 115
2013-12-03 JĘZYK ANGIELSKI sala 26
2013-12-05 HISTORIA sala 113
2013-12-05 WOS sala 113
2013-12-05 MATEMATYKA sala 18
2013-12-05 JĘZYK POLSKI sala 16
2013-12-10 INFORMATYKA sala 233
2013-12-10 GEOGRAFIA sala 2
2013-12-18 CHEMIA sala 18

Semestr II
2013-12-03 BIOLOGIA sala 115
2013-12-03 JĘZYK ANGIELSKI sala 26
2013-12-05 HISTORIA sala 113
2013-12-05 WOS sala 113
2013-12-05 MATEMATYKA sala 18
2013-12-05 JĘZYK POLSKI sala 16
2013-12-10 INFORMATYKA sala 233
2013-12-10 GEOGRAFIA sala 2
2013-12-12 CHEMIA sala 18

Semestr III
2013-12-03 JĘZYK ANGIELSKI sala 26
2013-12-03 HISTORIA sala 113
2013-12-03 WOS sala 113
2013-12-03 JĘZYK POLSKI sala 26
2013-12-05 MATEMATYKA sala 18
2013-12-05 FIZYKA sala 2
2013-12-10 BIOLOGIA sala 18
2013-12-10 GEOGRAFIA sala 2
2013-12-12 INFORMATYKA sala 233
2013-12-12 CHEMIA sala 18

Semestr IV
2013-12-03 JĘZYK ANGIELSKI sala 26
2013-12-03 HISTORIA sala 113
2013-12-03 WOS sala 113
2013-12-03 JĘZYK POLSKI sala 26
2013-12-05 MATEMATYKA sala 18
2013-12-05 FIZYKA sala 2
2013-12-10 BIOLOGIA sala 18
2013-12-10 GEOGRAFIA sala 2
2013-12-12 INFORMATYKA sala 233
2013-12-12 CHEMIA sala 18

Semestr V
2013-12-03 MATEMATYKA sala 18
2013-12-03 JĘZYK ANGIELSKI sala 1
2013-12-05 JĘZYK POLSKI sala 26
2013-12-05 HISTORIA sala 113
2013-12-12 JĘZYK POLSKI sala 26
2013-12-12 MATEMATYKA sala 2

Semestr VI
2013-12-03 JĘZYK ANGIELSKI sala 1
2013-12-03 JĘZYK NIEMIECKI sala 102
2013-12-03 MATEMATYKA sala 18
2013-12-05 HISTORIA sala 113
2013-12-05 JĘZYK POLSKI sala 26
2013-12-12 JĘZYK POLSKI sala 26
2013-12-12 MATEMATYKA sala 2


UWAGA, jeśli słuchacz nie przybył na któryś z wyznaczonych terminów, proszony jest niezwłoczny kontakt z sekretariatem w celu wyznaczenia nowego terminu egzaminu.

wróć do góry
Harmonogram Egzaminów Pisemnych

Gimnazjum dla Dorosłych Bełchatów

1 grudnia 2013

semestr jesienny 2013

Semestr III
2013-12-12 MATEMATYKA
2013-12-12 MATEMATYKA
2013-12-12 HISTORIA
2013-12-12 WOS
2013-12-12 FIZYKA
2013-12-13 JĘZYK ROSYJSKI
2013-12-13 JĘZYK ROSYJSKI
2013-12-13 CHEMIA
2013-12-13 INFORMATYKA
2014-01-03 JĘZYK POLSKI
2014-01-03 JĘZYK POLSKI
2014-01-03 GEOGRAFIA
2014-01-03 BIOLOGIA

Semestr IV
2013-12-12 MATEMATYKA
2013-12-12 MATEMATYKA
2013-12-12 HISTORIA
2013-12-12 WOS
2013-12-12 FIZYKA
2013-12-13 JĘZYK ROSYJSKI
2013-12-13 JĘZYK ROSYJSKI
2013-12-13 CHEMIA
2013-12-13 INFORMATYKA
2014-01-03 JĘZYK POLSKI
2014-01-03 JĘZYK POLSKI
2014-01-03 GEOGRAFIA
2014-01-03 BIOLOGIA

Semestr V
2013-12-12 MATEMATYKA
2013-12-12 MATEMATYKA
2013-12-12 HISTORIA
2013-12-12 WOS
2013-12-12 FIZYKA
2013-12-13 JĘZYK ROSYJSKI
2013-12-13 JĘZYK ROSYJSKI
2014-01-03 JĘZYK POLSKI
2014-01-03 JĘZYK POLSKI
2014-01-03 GEOGRAFIA


UWAGA, jeśli słuchacz nie przybył na któryś z wyznaczonych terminów, proszony jest niezwłoczny kontakt z sekretariatem w celu wyznaczenia nowego terminu egzaminu.

wróć do góry
Harmonogram Egzaminów Pisemnych

Gimnazjum dla Dorosłych Zduńska Wola

1 grudnia 2013

semestr jesienny 2013

11-01-2014

semestr I i II
8.00-8.45 WOS
8.50-9.35 HISTORIA
9.40-10.25 HISTORIA
10.30-11.15 MATEMATYKA
11.20-12.05 MATEMATYKA
12.15-13.00 MATEMATYKA
13.05-13.50 POLSKI
13.55-14.40 POLSKI
14.45-15.30 POLSKI
15.35-16.20 INFORMATYKA

Semestr III i IV
8.00-8.45 MATEMATYKA
8.50-9.35 MATEMATYKA
9.40-10.25 MATEMATYKA
10.30-11.15 POLSKI
11.20-12.05 POLSKI
12.15-13.00 POLSKI
13.05-13.50 HISTORIA
13.55-14.40 HISTORIA
14.45-15.30 WOS
15.35-16.20 WOS

Semestr V i VI
8.00-8.45 POLSKI
8.50-9.35 POLSKI
9.40-10.25 POLSKI
10.30-11.15 HISTORIA
11.20-12.05 HISTORIA
12.15-13.00 HISTORIA
13.05-13.50 MATEMATYKA
13.55-14.40 MATEMATYKA
14.45-15.30 MATEMATYKA

18-01-2014
semestr I i II
8.00-8.45 BIOLOGIA
8.50-9.35 BIOLOGIA
9.40-10.25 GEOGRAFIA
10.30-11.15 GEOGRAFIA
11.20-12.05 FIZYKA
12.15-13.00 FIZYKA
13.05-13.50 ANGIELSKI
13.55-14.40 ANGIELSKI
14.45-15.30 CHEMIA
15.35-16.20 CHEMIA

Semestr III i IV
8.00-8.45 GEOGRAFIA
8.50-9.35 GEOGRAFIA
9.40-10.25 BIOLOGIA
10.30-11.15 BIOLOGIA
11.20-12.05 CHEMIA
12.15-13.00 CHEMIA
13.05-13.50 FIZYKA
13.55-14.40 FIZYKA
14.45-15.30 ANGIELSKI
15.35-16.20 ANGIELSKI

Semestr V i VI
9.40-10.25 ANGIELSKI
10.30-11.15 ANGIELSKI
11.20-12.05 ANGIELSKI
12.15-13.00 ANGIELSKI

UWAGA, jeśli słuchacz nie przybył na któryś z wyznaczonych terminów, proszony jest niezwłoczny kontakt z sekretariatem w celu wyznaczenia nowego terminu egzaminu.

wróć do góry