Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Zgodnie z rozporządzeniem ministra ds. oświaty zajęcia stacjonarne rozpoczynają się od 1 września 2021r.
Zapraszamy do placówek:
e-podręcznik znadziesz tutaj

Wasze bezpieczeństwo i naszych pracowników jest dla nas NAJWAŻNIEJSZE zatem zajęcia będą odbywać się zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi.

uczennica Liceum dla Dorosłych

Chcę wrócić do szkoły po latach.

Zaoczna Szkoła Podstawowa dla Dorosłych i zaoczne Liceum dla Dorosłych są odpowiedzią na Państwa potrzeby. Osobom, które miały przerwę w edukacji proponujemy naukę w miłej i przyjaznej atmosferze tworzonej przez wykwalifikowaną kadrę rozumiejącą problemy, z którymi borykają się słuchacze.

zaoczna Szkoła Podstawowa zaoczne Liceum

Nie trać roku, przyjdź do liceum, szkoły podstawowej

Co zrobić, gdy nie zdaliście i macie powtarzać klasę?

Uczniowie liceum, szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy nie otrzymali promocji do następn klasy mogą nie tracić roku. Przekażemy materiały edukacyjne na podstawie których, w ciągu miesiąca, przeprowadzimy egzamin klasyfikacyjny z niezdanego przedmiotu w naszej szkole.

Szkoła Podstawowa zaoczne Liceum

brak matury to nie problem, zrób technika w policealnej szkole

Bez matury? To nie problem!

Absolwentom szkół średnich bez matury proponujemy kontynuacje nauki w Policealnej Szkole Ekonomiczno - Administracyjno - Prawnej. Wg CKE najpopularniejsze z kierunki w szkołach zawodowych to technik informatyk, ekonomista i hotelarstwa. Nasze placówki kształcą w dwóch z trzech najczęściej wybieranych kierunków. Oprócz tego oferujemy możliwość nauki w równie poszukiwanych zawodach, takich jak: administracja, handel i rachunkowość.

zaoczna Policealna Szkoła

w Łodzi

ul. Czajkowskiego 14
Tel./Fax: 42 672 74 90;

godziny pracy:
pn.: 9:00 - 15:00,
wt.-czw.: 9:00 - 19:00,
pt.: 9:00 - 15:00,
sobota -zamknięte,
niedziela - zamknięte.

w Zduńskiej Woli

98-220 Zduńska Wola
Tel./Fax: 43 824 76 73;

godziny pracy:

wt.-pt.: 9:00 - 16:00,
sobota: 8::00 -15:00,
niedziela - zamknięte.

Szkoły dla dorosłych w Łodzi, Bełchatowie i Zduńskiej Woli

Szkoła dla dorosłych DR PIONTEK oferuje swoim słuchaczom naukę na kilku poziomach edukacji. W naszych placówkach kształcimy osoby, które z jakichś powodów nie ukończyły edukacji wraz ze swoimi rówieśnikami. Z nami z sukcesem ukończysz liceum, zdasz maturę, a także zdobędziesz zawód! Zajęcia zaoczne pozwolą Ci pogodzić pracę zarobkową, obowiązki domowe lub życie prywatne z nauką. Profesjonalna kadra złożona z doświadczonych nauczycieli, bogate zaplecze dydaktyczne czy nowoczesne podejście do procesu nauczania to niejedyne zalety zaocznej szkoły założonej przez doktora Piontek w Łodzi.

Przyjazna szkoła zaoczna — Łódź

To, co wyróżnia nasze placówki to przede wszystkim życzliwość, empatia oraz doskonałe podejście do słuchaczy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że życie bywa przewrotne, a dotychczasowe doświadczenia uczniów z edukacją systemową mogą nie być najlepsze. Cel, który nam przyświeca, to z sukcesem przeprowadzić uczniów przez kolejne etapy zdobywania wiedzy w atmosferze wsparcia i zrozumienia. Oprócz liceum dla dorosłych oferujemy zapisy do szkoły policealnej. Zaoczna forma kształcenia, dogodne godziny zajęć oraz przejrzysty plan pozwolą Ci na bezstresową kontynuację nauki. Skorzystaj z naszej oferty w oddziale w Łodzi, Bełchatowie lub Zduńskiej Woli.

Matura dla dorosłych

Z radością przekazujemy słuchaczom wiedzę w zakresie programów nauczania klas maturalnych — zarówno na poziomach podstawowych, jak i rozszerzonych. Jeśli marzysz o studiach, koniecznie sprawdź możliwości, które daje kontynuacja nauki w szkole dla dorosłych! Nauczyciele nie tylko zapoznają Cię z wymaganym materiałem, ale również podpowiedzą, jak skutecznie przyswajać wiedzę. Nowoczesne podejście do edukacji, zapamiętywania oraz wykorzystywania zdobytych umiejętności zaprocentują na maturze i w życiu codziennym. Zdaj maturę — zyskaj dostęp do wyższych uczelni w kraju i za granicą!

Zaoczna szkoła policealna — Łódź

Policealna Szkoła Ekonomiczno-Administracyjno-Prawna daje możliwość uzyskania przez słuchacza tytułu zawodowego technika administracji, handlu, zarządzania lub informatyki. Kwalifikacje potwierdza zewnętrzny egzamin państwowy przeprowadzany na ostatnim semestrze nauki. To doskonały sposób, aby zdobyć nowoczesny zawód w szkole, która stawia na różnorodność i elastyczność. Każdy z kierunków trwa dwa lata, jest więc także wspaniałym pomysłem na przekwalifikowanie się. Zachęcamy do skorzystania z oferty w Łodzi lub filii w Bełchatowie i Zduńskiej Woli. Zapraszamy!